Strefa aktywności

Co to takiego?

To strefa poświęcona zdrowiu i prawidłowej aktywności fizycznej.

Chcemy zaproponować ćwiczenia na sali na takich urządzeniach jak bieżnia, rowerek czy orbitrek.

Nasza Strefa Aktywności to idea zdrowego i aktywnego trybu życia bez ograniczeń wiekowych.

Korzystając z urządzenia orbitrek nadającego się do ćwiczeń typu cardio, łączymy zalety bieżni, rowerka stacjonarnego i steppera.  Pozwala to naśladować ruchy właściwe dla wycieczek górskich, jazdy na rowerze oraz biegów narciarskich.

Najbardziej znana nam bieżnia zmusza serce oraz płuca do większego wysiłku, dzięki czemu wzmacnia organizm i poprawia jego kondycję. Bieganie angażuje niemal wszystkie grupy mięśni, a zmuszając je do wysiłku powoduje ich rozwój, dzięki czemu łatwiej jest spalać tłuszcz przez cały tydzień.

Nie ma ograniczeń wiekowych – ćwiczenia należy dostosować raczej do możliwości użytkownika oraz jego indywidualnych potrzeb, dlatego też bieżnia jest zalecana zarówno dla osób młodszych jak i starszych, dla których ćwiczenia siłowe są już raczej niewskazane lub dla osób chcących poprawić swoją kondycję i sprawność. Ćwiczenia na strefie aktywności mogą również stanowić dodatek do prowadzonej rehabilitacji w szybszym powrocie do zdrowia.

Korzystając z wioślarza spalamy tłuszcz ale też zwiększamy swoją wydolność i wytrzymałość organizmu. Trening ten nie tylko pozwala na spalenie tłuszczu, ale także zwiększa wydolność i wytrzymałość organizmu.

Trening na ergometrze wioślarskim to świetna alternatywa dla osób, które nie lubią biegania na bieżni. Aktywizuje nawet 84% mięśni, pozwala spalić mnóstwo kalorii, nie obciąża stawów.

Jazda na rowerku stacjonarnym pozwala na utrzymanie odpowiedniego tempa i tętna, polepsza układ krążeniowy, wzmacnia serce i rozwija mięśnie nóg.

Dodatkowo będzie można skorzystać z porad fizjoterapeuty, który czujnie będzie kontrolował poprawność wykonywanych ćwiczeń.

Strefa aktywności czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19.

Należy ze sobą zabrać strój i obuwie sportowe.

Istnieje możliwość wykupienia karnetu na określoną liczbę wejść.