O nas

Centrum Rehabilitacji

al. M.B. Fatimskiej 59, 33-100 Tarnów

BioVitaMed Centrum Rehabilitacji w Tarnowie działa według najwyższych i najnowszych standardów. Zabiegi wykonywane są na wysokiej jakości sprzęcie medycznym oraz rehabilitacyjnym.

Świadczymy też usługi w ramach kontraktu z NFZ – Narodowym Funduszem Zdrowia.

Od 3 czerwca 2019 r. jesteśmy w nowym miejscu. Zapraszamy na al. M.B. Fatimskiej 59 (I piętro) – budynek ze sklepem Biedronka na parterze. Jest to miejsce przyjazne dla osób z niepełnosprawnością, bo bez barier architektonicznych, z windą. Przychodnia posiada nowoczesną przestrzeń i wyposażenie. Pacjenci mogą skorzystać z szatni damskiej oraz męskiej z prysznicami i szafkami zamykanymi na klucze. Przy budynku znajdują się bezpłatne parkingi oraz przystanki autobusowe.

Z pacjentami pracują wykwalifikowani i doświadczeni zawodowo fizjoterapeuci oraz masażyści. Pomagamy pacjentom wymagającym specjalistycznej rehabilitacji i aktywizacji, aby poprawić ich jakość
życia.

W ofercie posiadamy usługi rehabilitacyjne dla osób wymagających długotrwałej terapii ruchowej oraz tych, którzy chcą wrócić do pełni sił po doznanych urazach czy przebytych chorobach.

Pacjenci BioVitaMed Centrum Rehabilitacji w Tarnowie mają również możliwość skorzystania z rehabilitacji w warunkach domowych.

Jesteśmy miejscem, które odpowiada na potrzeby osób w różnym wieku.
Zapewniamy następujące usługi rehabilitacyjne:

• fizjoterapia niemowląt i dzieci
• fizjoterapia kobiet w ciąży i rewitalizacja poporodowa
• terapia manualna i techniki specjalne
• masaże lecznicze i relaksacyjne
• fizykoterapia i hydroterapia
• fizjoterapia sportowa, ortopedyczna, neurologiczna, pulmunologiczna
• zabiegi w domu pacjenta

Korzystaj ze zniżek i zrób prezent kupując nasze Bony Upominkowe. Jeśli masz Kartę Dużej Rodziny otrzymasz rabaty – zobacz

Zajęcia grupowe dla dzieci

więcej na naszej stronie – zobacz

Ośrodki Środowiskowej Opieki Psychologicznej
i Psychoterapeutycznej Dla Dzieci i Młodzieży

Pracownicy Ośrodków dla Dzieci to psycholodzy, psychoterapeuci, terapeuci środowiskowi oraz pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Usługi świadczone są przez Ośrodki w :

Nasi terapeuci mają możliwość udzielania wsparcia także w miejscu zamieszkania pacjenta oraz jego najbliższym środowisku.

Więcej na: Ośrodek w Lisiej Górze, Ośrodek w Dąbrowie Tarnowskiej

Psycholog, Psychoterapeuta, Logopeda

al. M.B. Fatimskiej 59, 33-100 Tarnów

Pomoc psychologiczna polega na udzielaniu porad psychologicznych i prowadzeniu terapii psychologicznej.

Spotkania z psychologiem/ psychoterapeutą mają na celu wesprzeć pacjenta w poradzeniu sobie z konkretną sytuacją kryzysową, rozwiązaniu konfliktów w jego życiu itp.

Pomoc psychologiczna uwzględnia identyfikację problemu, opracowanie sposobów poradzenia sobie z daną sytuacją i wdrożenia nowego rozwiązania w życie pod okiem specjalisty psychologa.

Jeśli jest to konieczne, pacjent kierowany jest na terapię psychologiczną – psychoterapie.

Więcej na: Opieka psychologiczna i psychoterapeutyczna w Tarnowie

Logopeda pomaga określić i usunąć bariery w komunikacji językowej, które mogą zaburzać rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dziecka.

Więcej na: Logopedia – Tarnów

Partnerzy

BioVitaMed centrum terapii