psycholog dąbrowa tarnowska

Opieka psychologiczna i psychoterapeutyczna

Lisia Góra, ul. Henryka Sucharskiego 3a

Ośrodek oferuje wsparcie zespołu specjalistów realizujących świadczenia z zakresu diagnozy i poradnictwa psychologicznego, sesji psychoterapeutycznych i pracy w środowisku dla dzieci i młodzieży oraz ich rodziców –  bez skierowania, bezpłatnie, w ramach NFZ (do 18 r.ż. lub 21 r.ż. w przypadku kontynuowania nauki w szkole ponadpodstawowej)Oferuje wsparcie dla mieszkańców niezależnie od ich miejsca zamieszkania, jednak główny obszar to Tarnów, Gmina Lisia Góra, Dąbrowa Tarnowska, Żabno, Wojnicz, Zakliczyn, Radomyśl Wielki.

Ośrodek zapewnia dzieciom i młodzieży pierwszy kontakt z opieką psychologiczną w ich najbliższym środowisku. Jego funkcjonowanie ma opierać się na ścisłej współpracy z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, ośrodkami pomocy społecznej, psychologami szkolnymi oraz osobami wspierającymi rodziny.

Opiekę nad pacjentami sprawują psycholodzy,  specjaliści realizujący psychoterapię oraz  terapeuta środowiskowy, a konsultacje udzielane są bezpośrednio w placówce.

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży – I poziom referencyjny jest elementem nowego modelu ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży (pierwszy poziom pomocy).

Działania ośrodka skupiają się na specjalistycznym wsparciu dzieci i młodzieży, w sytuacjach niewymagających interwencji lekarza psychiatry i farmakoterapii.

Wyróżnia nas profesjonalizm i kompleksowość udzielanej pomocy, doświadczeni specjaliści zebrani w jednym miejscu.

Świadczymy pomoc dla:

Zakres świadczonej przez nas pomocy:

U nas znajdziesz pomoc i wsparcie w trudnym czasie. W rodzinnej, domowej atmosferze pomagamy na nowo odnaleźć się w życiu. Gwarantujemy również pełną dyskrecję oraz anonimowość.

By uzyskać pomoc nie jest wymagane skierowanie, a udzielna pomoc jest całkowicie bezpłatna, finansowana ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.

Rejestracja w godzinach:

Rejestracja Telefoniczna

690 975 975