psycholog Tarnów, pedagog resocjalizacji, tarnowskie centrum psychoterapii

Psycholog Tarnów, Psychoterapeuta dla dzieci i młodzieży.

ul. H. Sucharskiego 3a, 33-140 Lisia Góra
ul. Szpitalna 1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska

Usługi świadczymy dla mieszkańców Tarnowa i okolic w dwóch ośrodkach: Lisiej Górze oraz Dąbrowie Tarnowskiej. Świadczenia realizowane są w ramach NFZ.

Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży jest elementem nowego modelu ochrony zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży (pierwszy poziom pomocy). Działania ośrodka skupiają się na specjalistycznym wsparciu, w sytuacjach niewymagających interwencji lekarza psychiatry i farmakoterapii. W skład naszego zespołu wchodzą psycholodzy z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Nasi specjaliści pracują m.in. w nurcie psychodynamicznym i terapii poznawczo behawioralnej. 

Nasz gabinet psychologiczny wyróżnia profesjonalizm i kompleksowość udzielanej pomocy, doświadczeni specjaliści zebrani w jednym miejscu.

Diagnoza i praca psychologiczna dzieci i młodzieży

Świadczymy pomoc dla:

W ofercie także pomoc psychologiczna z włączeniem resocjalizacji, z której może skorzystać tzw. trudna młodzież oraz młodzież zagrożona pobytem ośrodkach wychowawczych

Zakres pomocy świadczonej przez nasz gabinet diagnozy i pomocy psychologicznej:

U nas znajdziesz pomoc i wsparcie w trudnym czasie. W rodzinnej, domowej atmosferze pomagamy na nowo odnaleźć się w życiu. Gwarantujemy również pełną dyskrecję oraz anonimowość. Zapraszamy do naszej poradni psychologicznej w Lisiej Górze k.Tarnowa i Dąbrowie Tarnowskiej. Nasze ośrodki realizują świadczenia dla mieszkańców z m.in.: Tarnów, Lisia Góra, Żabno, Wojnicz, Dąbrowa Tarnowska.

W celu uzyskania pomocy psychologicznej nie jest wymagane skierowanie, a udzielna pomoc jest całkowicie bezpłatna, finansowana ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia.

Godziny rejestracji

Rejestracja Telefoniczna

690 975 975