Rehabilitacja sportowa

W naszej przychodni  pod okiem wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów po kontuzjach, urazach  i nieszczęśliwych wypadkach w życiu sportowca  powracają do pełnej sprawności znani zawodnicy i zawodniczki różnych dyscyplin sportowych.
Jedną z nich jest Pani Barbara Prymakowska znana jako „Najszybsza Babcia Świata”. Pani Barbara, która jest już po 70 roku życia, ma na swoim koncie wiele dokonań . Ukończyła kilkadziesiąt maratonów, jest mistrzynią świata Masters w biegach górskich stylem alpejskim, a także wielokrotną mistrzynią Polski na wszystkich długich dystansach. W wieku 68 lat zdobyła Mont Blanc i jest najstarszą Polką, która tego dokonała. Zdobyła również koronę maratonów świata.

Współpracujemy również z klubami sportowymi. Z naszych usług korzystają siatkarki II ligowego zespołu UKS Jedynka Tarnów, które z powodzeniem reprezentują barwy Tarnowa  w ligowej tabeli. Pod naszym okiem zawodniczki wracają do zdrowia po kontuzjach i mogą w dalszym ciągu kontynuować swoją sportową przygodę na ligowych parkietach. Nasz zespół fizjoterapeutów likwiduje wszelkie dolegliwości bólowe powstałe na skutek przeciążeń, urazów doprowadzając zawodniczki do jak najlepszego samopoczucia fizycznego przed meczem.