O nas

Kim jesteśmy?

phoca_thumb_l_kinezyterapia4 kopiowanieBioVitaMed świadczy usługi rehabilitacyjno – rekreacyjne w lokalu przy al.M.B.Fatimskiej w Tarnowie. Oferujemy kompleksową rehabilitację metodami stosowanymi na całym świecie (m.in. PNF, Bobath, Terapia manualna, McKenzie, Cyriax, Tkanki miękkie, Mulligan Concept, KinesiologyTaping). Stosujemy, przyjazne dzieciom i dorosłym, metody wspomagania terapii m.in. dogoterapię.

BioVitaMed oferuje profesjonalne zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii, masażu oraz technik specjalnych. Prowadzimy rehabilitację leczniczą dzieci i dorosłych. Pomagamy osobom aktywnym i regularnie uprawiającym sport wrócić do aktywności po kontuzjach, a także wspieramy osoby starsze w radzeniu sobie z ich ograniczeniami. Współpracujemy z klubami sportowymi prowadząc kompleksową rehabilitację pourazową, a także bierzemy udział w przygotowaniu indywidualnych programów treningowych.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

    1. Nasz zespół tworzy świetnie dobrana grupa doświadczonych fizjoterapeutów i masażystów.
    1. Pracujemy z wykorzystaniem nowego, profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu, dlatego jakość realizowanych usług jest na wysokim poziomie.
    1. Szeroka oferta zabiegów daje możliwość kompleksowego leczenia rehabilitacyjnego w rozmaitych schorzeniach narządu ruchu o charakterze przeciążeniowym, urazowym lub chorobowym.
    1. Lokal jest na pierwszym piętrze z windą i łatwym wjazdem dla osób poruszających się na wózkach. Przed wejściem znajduje się bezpłatny parking, który umożliwia pacjentowi pozostawienie samochodu na czas trwania zabiegów. W lokalu są  szatnie z szafkami na kluczyk oraz prysznice.
  1. Wnętrza są estetyczne, zaprojektowane z dbałością o wygodę pacjentów.

Warto dodać, że Pacjenci korzystający z usług Spółdzielni, oprócz zadowolenia z widocznych efektów terapii leczniczej, pomagają wypełniać cele społeczne jakie realizuje spółdzielnia.

Spółdzielnia jest gotowa podejmować współpracę z innymi, których profil działania jest zbieżny z usługami oferowanymi przez BioVitaMed. Zachęcamy zatem do kontaktu i współpracy.